Instruktoři

 
PavelPavel

Spinning instruktor, certifikát J.G.S.I  STAR 1 od r.2009,

Certifikát MŠMT -   Vědecký základ sportovního tréninku , Fakulta sportovních studií Masarykova univerzita Brno,

Jako instruktor se snažím, aby moje Spinning lekce byly co nejzábavnější a k tomu pravidelně připravuji odpovídající hudbu, která je motivujícím prvkem k dosažení požadovaného cíle. Zaměřuji se také na tréninky v Energy zonách dle tepové frekvence a radami v oblasti sportovního tréninku. Při lekcích Spinning považuji individuelní přístup za prvořadý, protože instruktor není ten kdo má dokazovat ostatním, že "na to má" a předvádět se, ale potvrzuji fakt, že nejvíce istruktor dokáže s klienty mimo Spinner.

 

 


HankaHanka

Spinning instruktor,certifikát J.G.S.I. STAR 1 od r.2011  Certifikát instruktor ZUMBA BASIC 1 od r.2010, členka  mezinárodního vzdělávací  programu  ZIN pro ZUMBA instruktory.

Mám velice ráda tanec a společnost lidí. Sportovnímu tanci jsem se věnovala závodně, a tak ZUMBA byla příležitostí,   využít    získaných     zkušeností. Mimo naše domovské fitcentrum působím také v MDK Sokolov. Jako instruktorka programu Spinning se snažím využívat hudebních skladeb pro motivační jízdy a přilákat další zájemce.

 

 

 

 

 

   

 

 

 

 

  

 

 

 

 

© Bc. Marek Vít,  marekvit@gmail.com